با ثبت نام در سایت و انتخاب از انواع مدل های مختلف اشتراک و ثبت در سبد خرید و تکمیل روند خرید اشتراک برای شما فعال می شود و با توجه به زمان اشتراک می توانید از مزایای آن اشتراک استفاده کنید.
برای اینکه بتوانید یک فروشنده فعال در وب سایت نهال پرو باشید. اول به قسمت My account بروید(آیکون آدمک گوشه بالا سمت چپ) و بعد از وارد کردن ایمیل معتبر( پسورد برای ایمیلتان ارسال میشود حتما ایمیل معتبر که دسترسی دارید رو وارد کنید) قسمت من یک فروشنده هستم رو انتخاب کنید.

اطلاعات زیر دقیقا پر کنید و حتما برای آدرس فروشگاه یک نام انگلیسی بنویسید تا در سرچ گوگل مشکلی برای پیدا شدن فروشگاه شما نباشد. در قسمت شماره تماس هم لطفا شماره موبایل خودتون رو درج کنید.

صفحه زیر برایتان باز می شود. و گزینه نارنجی رو بزنید.

در صفحه بعدی اطلاعات آدرس شماست در صورتی که تمایل دارید می توانید این بخش را پر کنید ولی نیازی نیست چون محصولات کاملا دیجیتالی و دانلودی هستند.

در صفحه بعدی اطلاعات کامل حساب بانکی شخصی خود را کامل وارد کنید تا در تسویه هیچ مشکلی پیش نیاید. و دقت کنید با تایید قسمت بنفش رنگ در عکس شما متعهد می شوید حساب برای شخص شماست.

بعد از زدن ادامه کادر زیر برایتان نمایان می شود. حالا روی نمایش پیشخوان بزنید.

در ادامه می توانید هر بخش دلخواهی رو تغییر و تنظیم کنید برای اطلاع از تک تک بخش ها به صفحه تنظیمات فروشنده وارد شوید و کامل توضیحات را مطالعه کنید.
به طور کلی باید بگم تنها فایل هایی مجاز هستند که به طور کامل طراحی شده و یا ایجاد شده توسط طراحان باشد. به هیچ عنوان اجازه فروش فایل هایی که دارای کپی رایت هستند و برای شخص فروشنده نیستند مجاز نیستید.
درباره نوع فرمت فایل های می تواند شامل موارد زیر باشد:

قالب افترافکت (اسلایدر - لوگوموشن و...)
ابزارهای افترافکت (ترنزیشن - افکت ها و...)
قالب پریمیر (اسلایدر - لوگوموشن و...)
ابزارهای پریمیر (ترنزیشن - افکت ها و...)
قالب فتوشاپ (کاتالوگ - استوری و...)

ابزارهای فتوشاپ (اکشن - فیلتر و...)
قالب های وکتوری (استوری - پست و...)
عکس های وکتوری
عکس های گرفته شده توسط شخص
ویدیوهای گرفته شده توسط شخض
مدل های سه بعدی
قیمت گذاری فایل ها با توجه به نوع پیشرفته بودن و هم چنین مزایا متفاوت است. شما می توانید برای فایل های خودتان هر قیمتی رو قرار بدهید و حتی در صورت تمایل رایگان عرضه کنید. اما با توجه به اینکه فایل های شما فقط برای یک بار فروش نمی رود قیمت شما باید کمتر از قیمت آن پروژه برای یک شخص باشد. و هم چنین در صورتی که هنوز نمی دانید چه حدود قیمتی برای فایل هایتان قرار بدهید من جدولی بر اساس جستجو و قیمت های بازارکار ایجاد کرده ام که می تواند کمکی برایتان باشد.
در قسمت اکانت شخصی خودتون تب پشتیبانی رو بزنید و تیکت جدید رو بزنید.     در قسمت بعدی جواب سوال خود را پیدا نکردم را بزنید.     در بخش ارسال تیکت دپارتمان درخواست پروژه رو بزنید. اگر محصول رو تهیه کردید آن را انتخاب کنید در غیر صورت در توضیحات حتما اسم فایل که می خواهید برای شما شخصی سازی شود رو بنویسید.     قیمت و شرایط پروژه در حواب ارسال تیکت برای شما ارسال می شود.  
در هر فروش از فایل های شخصی خودتان شما ۷۰ درصد مبلغ فایل خود را دریافت می کنید. لازم به ذکر است که ۳۰ درصدی مابقی برای تبلیفات و فروش بیشتر شما صرف می شود. انتخاب قیمت کالا به عهده خود شما می باشد ولی درصورتی که نیاز به راهنمایی دارید سوال قیمت گذاری رو مطالعه کنید. و تسویه حساب به صورت هفتگی انجام می شود.
برای آماده سازی هر فایلی حتی یک عکس ساده آن را داخل فولدر به اسم معنادار و انگلیسی قرار دهید. و اگر قالب طراحی کرده اید جدای فایل پریمیر و افترافکت و حتی فتوشاپ یک فولدر به نام footage کنارش ایجاد کنید در فولدر اصلی و تمام فایل ها را zip کنید. چگونگی این کار به صورت تصویری داخل بخش ویدیوها قرار دادم.   بعد هر وب سایت آپلود سنتر را می توانید انتخاب کنید و داخل هر کدام از این سایت ها یک بخش انتخاب فایل قرار دارد. فایل خودتان رو انتخاب کنید.   بعد از تمام شدن آپلود یک لینک به شما میدهد.   چنانچه این لینک را داخل سایت قرار بدهید کاربر را به یک صفحه دیگر راهنمایی می کند.   در صورتی که می خواهید لینک مستقیم دانلود رو داخل سایت قرار بدهید که به شما پیشنهاد می کنم این کار را انجام دهید. خودتان یک بار فایل را دانلود بزنید یک آدرس در نرم افزار دانلود برای شما نمایش داده می شود.   حال این لینک را کپی کنید و داخل محصول که ایجاد کردید قرار بدهید. در صورتی که نمی دانید چطور محصول ایجاد کنید ویدیو مربوطه را در زیر همین بخش ببینید.
خیر- به دلیل اینکه رمز عبور برای ایمیلتان ارسال می شود و هم چنین ایمیل برای بازنشانی رمز عبور و اطلاع از تخفیف ها و جشنواره ها استفاده می شود.و هم چنین در صورت که کاربری تقاضا پروژه از کارهای شما داشته باشد در صورت قبول پروژه باید با ایمیل خودتان فایل نهایی برای کاربر بفرستید و حتما باید ایمیل داخل سایت و ایمیل که پروژه رو ارسال می کنید یکی باشد.
لازم به ذکر است که هر فایل کاملا بررسی شده و تمام نکات و موارد روی صفحه کالا ذکر شده است. و هم چنین فروشندگان موظف هستند تمامی فایل های مورد نیاز پروژه را داخل لینک دانلود قرار بدهند. اما در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید و یا سوالی دارید که شامل موارد ذکر شده هستند می توانید تیکت ارسال کنید. نحوه کار با نرم افزار و آموزش تخصصی شامل پشتیبانی نمی شود. ولی چنانچه آشنایی زیادی با نحوه ادیت این فایل ها ندارید ولی نرم افزار ها رو بلد هستید به ویدیوهای نمونه در پایین صفحه مراجعه کنید.
در پشتیبانی هر فایل بخش های زیر شامل می شود:
خرابی لینک ها
ناقص بودن سورس های مورد نیاز
ارورهای احتمالی نرم افزار
راهنمایی در تغییر فایل ها
بعد از خرید اشتراک ها و یا خرید تکی هر فایل دو روش برای دانلود فایل ها موجوده روش اول: در داخل محصول یک بخش برای شما باز شده است که لینک دانلود را به شما نمایش میدهد.   روش دوم: داخل پنل کاربری قسمت دانلود ها لینک دانلود برای شما قرار داده شده است و برای همیشه به آن دسترسی دارید.   
بله - فایل های رایگان داخل محصول لینک دانلود قرار دارد.

و با خرید تکی فایل هم می توانید دسترسی به دانلود داشته باشید.

برای هر فایل خریداری شده تا ۳۰ روز می توانید پشتیبانی دریافت کنید.
بعد از خرید تکی فایل ها شما برای همیشه به آن ها دسترسی دارید ولی با اشتراک فقط تا پایان اشتراک به فایل ها دسترسی دارید.
منو دانلودها

nahallpro